| andreeaaa1 a întrebat:

Heyyy! Cine vrea sa inceapa scoala? Eu vreau de abia astept sa-mi vad colegii.

25 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu da mai un asteroid pe scoala mea? Sau un meteorit mititel? Orice numai sa nu ma mai duc in infernul alaI don't want to see

| IrinaAndreea a răspuns:

Si eu vreau sa inceapa mai repede facultatea, ca e plictiseala mare in orasul meu. La camin e viata!

| cornel a răspuns:

Eu nu vreau sa inceapasad

| Ana-Maria94 a răspuns:

Eu nu prea vreau, ca am trecut in clasa a9a si nu prea sunt curioasa ce colegi noi ambig grin

| ELD a răspuns:

Si eu.sa ma duc doar sa ii vad si apoi sa pleclaughing)).

| AleandraIleana98 a răspuns:

Buna draga mea...si eu abia astept sa inceapa scoala, m-am plictisit pana peste cap de vacanta. abia astept sa imi vad colegi, sa cunosc noii profi si sa nu mai stau toata ziua acasa. Abia astept.Te pup

| LucianGabriel a răspuns:

Nuuuu.Mai bine ma plictisesc decat sa incep scoala(adica am ce face dar vorba vine). Am trecut si in a-9-a asa ca sa mai tina vacanta.

| Lollypop a răspuns:

Sincer:-s...Nu.Din nou teme, invatat e total naspastraight face. Si am zis sa nu mai cer in vacanta la scoalarolling on the floor...pentru ca asa am facut vara trecuta si mi-as mai fi dorit sa ma plictisesc cum ma plictisesc acum decat sa invatrolling on the floor. Si in ceea ce ii priveste pe colegi, nu-mi este dor de totilaughing. Cativa locuiesc la mine in zona si ne vedem des.Deci e ok fara scoalarolling on the floor

| blue95 a răspuns:

Sincer si eu vreau sa inceapa scoala deoarece voi fi bobocel in clasa a9a happy

| RaR a răspuns:

laughing eu cand ma gandesc ma intristez laughing

| Cineva! a răspuns:

. Pe deoparte as vrea sa inceapa.Imi voi vedea noii colegi, pentru ca eu trec intr`a 9-a, noi profesori, voi vedea liceul. Sunt foarte curioasa, pentru ca eu incep un alt"capitol"al vietii, si am si emotiinail biting blushing! Dar pe de alta parte nu`mi doresc pentru ca a trecut deja jumatata de vacanta si nu am facut nimicblushing, si in plus nu`mi voi mai vedea vechii colegi.Desi imi place vacanta, m`am cam plictisit.worried!

| patty32 a răspuns:

Deocamdata nu prea vreau big grin
Colegii ii vad mereu, ca ne intalnim si mergem prin oras laughing
DEci nu mi`e dor de eibatting eyelashes
De profesori nici atat laughing)
Kisses :*

| sinblade27 a răspuns:

Eu am terminat liceul acum 11 ani ce as da sa mai fiu pustan

| Oº°‘¨ ĺǾдNд ”¨‘°ºO a răspuns:

In nici un caz.Colegii mei is aiurea.

| RealLife a răspuns:

Mai bine nu.eu o sa fiu clasa a 12-a si pe mine o sa ma stepte si bacul.

| RealLife a răspuns:

Mai bine nu.eu o sa fiu clasa a 12-a si pe mine o sa ma astepte si bacul.

| Reew a răspuns:

Mie nu mi-e dor de nimeni de la scoala mai ales de teme laughing. Deci „Vacanta treci incet" :-p.

| Bubiko a răspuns:

Eu de abia astept sa-i vad si parca nu. Nu stiu daca o sa avem tot doamna asta. Trec in clasa a 4-a.

| xNirvana a răspuns:

Nici nu vr sa aud de asa ceva >.

| NuAmHabar a răspuns:

Pai eu nu vreau sa inceapa scoala, imi vad colegii si pe afara, deci nu prea am vreun motiv sa vreau sa inceapa.Inafara de faptul ca m-am cam plictisit si eu, dar cand ma gansesc iar geometrie, teme, invatatsad

| Blake1 a răspuns:

Taciiii! mie bine asalaughing)

| daniela_9291 a răspuns:

Eu sunt curioasa fiindca ne-a schimbat diriga si alti cativa profesori si imi este dor si de colegi:X

in rest de teste, predat, multtt scris n-am chef...mai ales de temehappy

mie imi plac doar pauzele si orele in care nu facem nimic sau atunci cand nu sunt eu sau prietenele mele asculatebig grin

| madytza_7574 a răspuns:

Eu sigur nu vreau... O_o ce am inebunit? teme, invatat, teste? O_o nu mersi:-s colegii...lasa-i ca nu prea ma int de viata lorwinking oricum am cateva colege cu care ma vad mai mereu, de ceilalti nu imi pasaO_o si nici de profesori^_^

| m4r1n a răspuns:

Da... si eu m-am plictisit dar parca mai bine stau in vacanta plictisit.(oricum mai imi gasesc ceva de facut), decat sa ma duc la scoala... Pentru asta e vacantaaa. Relaxareeee tongue

| danyfzr78 a răspuns:

Te-ai lovit cu capu de ciment la faza asta laughing eu as vrea sa ma tina vacanta big grin