| Bby22 a întrebat:

Heyyy :] Imi puteti spune si mie de ce nu mai pot sa imi pun un alt nume la facebook pe care l-am mai avut?straight face. Inainte imi aparea acolo. si imi mergeabig grin Da acumstraight face nuuucrying(... Cum pot sa imi pun iar un alt nume pe care l-am mai avut?straight face P. s: Nu imi mai pot schimba numele! Imi zice ca am depasit limitaoh go on chatterbox.
Funda:*

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Poti sa-ti schimbi numele de un numar limitat de ori, poate ti-ai schimbat numele de prea mult ori si de-aia nu mai poti sa ti-l schimbi.

| SAMM0603 a răspuns:

L-ai schimbat de prea multe ori. La facebook ai o anumita limita, nu e ca la hi5. Tu l-ai schimbat de prea multe ori si de acum nu te mai lasa!

| Bby22 explică:

Deciii! Nu ati inteles!
De ex ieri aveam numele "Love me" Si azi am numele "Love you" si maine vreau sa schimb numele cu "Love me" da nu imi mai apare acolo sa schimb!

| Alecsandri a răspuns:

Il schibi in setari, dar nu merge de prea multe ori.

| kuby a răspuns:

Pai da pentru ca facebookulul sa mai schimbat si probabil au scos aia de schimbat numele si da zice ca ai dapasit limita.