| HeadUpAndSmile a întrebat:

Heyyy! TPU :XFUNDA!:X... e urgent! (nu este pentru teme sau altceva) fac o prezentare in PPT (PowerPoint) si nu stiu cum sa fac ca atunci cand dau click pe fisier sa nu-mi mai apara slide-urile si alea... vreau sa apara direct prezentarea in full screen.Cine stie plzzzz help!

Răspuns Câştigător
| ZOZOKid a răspuns:

Dupa ce termini de facut proiectul alege comanda Save As. De acolo, de la "Save as type", alege optiunea Powerpoint Show in loc de Powerpoint presentation.

1 răspuns:
| drugo a răspuns:

Intri repede dai f5 si incepe prezentarea