| Deea852 a întrebat:

Am de facut o prezentare in powerpoint, dar nu stiu cum sa fac sa ruleze slide-urile fara sa dau click. Adica sa treaca la urmatorul dupa un anume interval de timp. Se poate face asa ceva? Multumesc anticipathappy

Răspuns Câştigător
| 1Mihai1 a răspuns:

Salut! Da, se poate : da-i la slide show ->slide transition si uitate in dreapta. Succes!

| 1Mihai1 a răspuns (pentru 1Mihai1):

Aaa! si mai dai: automatically after si mai jos gasesti o casuta in care alegi dupa cate secunde sa ti se schimbe slidu'

4 răspunsuri:
| DjD3liric a răspuns:

Salut! Da, se poate : da-i la slide show ->slide transition si uitate in dreapta. Succes!

| ShNNyTzy a răspuns:

Pai nu stiu dar cred ca f5 e butonulhappy