| Whatthehell66 a întrebat:

Hez. Am si eu o intrebare : Credeti ca este adevarata toata povestea cu Bloody Mary? Sau a incercat unul dintre voi sa faca acest lucru? Daca da ce s-a intamplat?

O sa incerc si eu desi nu prea cred.

Please raspuns. Funda! devil

Răspuns Câştigător
| dulcikaa a răspuns:

Hey.si eu sunt cam confuza.eu am incercat.la ora 24:00 m-am dus in baie inconjurata de 12 lumanari aprinse si am zis bloody mary de 12 ori in timp ce ma uitam la fata mea.nu s-a intamplat nimic.
o prietena de-a mea a facut acelasi lucru si mia povestit ca a vazut-o in oglinda pe bloody mary in rochie de mireasa plina de sange cu un cutit in mana pe cale sa o loveasca, dar i s-a stins o lumanare si a scapat doar cu o sperietura grozava.
te sfatuiesc sa nu incerci deoarece nu se stie ce se poate intampla,dar tot nu cred. daca vrei sa stai cu emotii si sa iti risti viata, fa-o. daca vrei sa uiti tot, nu o face.totul depinde de tine.
funda plzs?

1 răspuns:
| GabiGabrielle a răspuns:

Am citit si eu legenda aia.
Eu una chiar nu cred in asa ceva...dar na...