| 12223456789 a întrebat:

Stiti povestea cu mary bloody? e adevarata? voi ce credeti..cum este povestea. funda pentru cel mai bun raspuns!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
O ştiu, am auzit de ea, nu este reală, sunt doar invenţii şi prostii, stai liniştită.
Te pup!

| xDr0gs a răspuns:

Da,o stiu.Cea cu bloody mary care bantuie oglinzile etc.Nu e adevarata, e inventata de un om care nu avea ce face si s-a raspandit prin lume.

| Macabre a răspuns:

Da,e adevarata.
Ca si cu Iepurasul de Paste.
Sunt niste inventii, macabre oarecum. happy

| Anndreee a răspuns:

Mda, nu este adevarata. Acestea sunt doar superstitii ca sa sperie copii, deoarece in ziua de azi nu ii mai poti speria cu bau-bau si alti monstrii de sub pat. Asa ca sa nu crezi tot ce auzi ca noaptea stai in fata oglinzii si zici de 13 ori Bloody Mary, Bloody Mary. Astia vor doar sa te sperie. :*