| Numai e:) a întrebat:

Credeti in Bloody Mary?
Ati incercat vreodata sa o chemati(stiti povestea cu oglinda)?

12 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Ce poveste cu oglinda happy? A fost un episod intr-un serial cu asa ceva, dar nici acolo nu exista cu adevarat.Eu nu cred, dar nu am chef sa incerc si sa nu dorm la noapte laughing.

| Pho3nix a răspuns:

O sa o chem si eu.
Cred ca o sa-i trimit un sms, dar nu prea mai am credit.

| iuandfto a răspuns:

Buna. Am primit mesajul tau. Eu am niste probleme cu calculatorul si nu pot sa trimit mesaje asa ca-ti spun pe calea asta. Eu accept propunerea. Ti-am raspuns la cateva intrebari. O sa-ti dau intai o fundita ca sa vad daca te ti de promisiune.

| LNK a răspuns:

Salut!
Am auzit si eu in vara de chestia asta. laughing Eram cu rolele cu prietenele mele si tot se plangeau : Dar daca exista? Doamne. laughing
Nu exista. Ce crezi ca dupa isi scoate mainile din oglinda si te ia in lumea mortilor? laughing Nu cred. Iti sugerez sa mai reduci filmele de groaza, uita-te la comedii. Concentreaza-te pe altceva. Nu exista si nici nu am incercat sa o chem.winking

soothe
| soothe a răspuns:

Nu stiu povestea cu oglinda, insa sucul de rosii cu vodka care tot asa se cheama, tare-i bun. Am incercat-o de multe ori.

| dya a răspuns:

Stiu povestea m-am uitat chiar si pe youtube la filme cu ea oribile am incercat mai de mult dar nu mi s-a intamplat nimic! Nu cred ca exista si ca e doar o poveste inventata... dar totusi ma gandesc si la faptul ca o colega de-a mea s-a dus la baie in fata oglinzii si a zis si cand a iesit de acolo avea o zgarietura pe mana sau pe deget nu mai stiulaughing dar eu nu cred in asa ceva si nici nu vreau sa ma gandesc la asta

| AndutzaAndu a răspuns:

Eu nici nu am auzit de bloody mary, nu cred in ea si nu as incerca sa o chem.laughingbig grin

| imiplacemov a răspuns:

Nu cred ca exista. Dar mi-e frica sa incerclaughing

| ~< super girl >~ a răspuns:

Buun`laughinglaughing)
Bloody Marry se numeste cel cei tare club din orasuu` meu`\dancing
am auzit sj de poveste asta`. da sincer : e cam stupida`oh go on...

| IngridTomlinson a răspuns:

Nu exista! sa iti povestesc

Era vara si dormeam la o prietena care era singura acasa cu verisoara ei care era cu 2 ani mai mare decat noi.cand am ajuns la ea, mi-a spus ca s-au uitat ziua la bloody mary si ca au facut chestia aia cu oglinda! Seara, ne era frica la toate 3rolling on the floor verisoara ei a adormit dar noi am stat pana la 1 la pc ca ne era fricarolling on the floor dupa 1 jum am vazut ca nu se intampla nimic si ne-am culcat si dim ne-am trezit intregerolling on the floor
Deci...nu exista asa ceva sunt doar povesti de speriat copiii acum 1 an si mie imi era frica, dar nu exista nimic! deci nu are de ce sa iti fie fricalaughing

| bixelle_4587 a răspuns:

Nu prea cred dar stiu povestea.
Mai de mult mi-a zis un prieten ca una de la el de la tara a incercat chestia cu oglinda si ca cica a vazut-o pe aia si a 2 zi tacsu a gasit`o dezbracata vanata toata, de abia mai respira. chatterbox Drqk stie daca o fi adevarat dar as incercalaughing). Pacat ca nu gasesc o fata care sa imi tina companie laughing. da cine stie. poate se ofera bloody mary laughing))

| kittty a răspuns:

rolling on the floor Dar.de ce stati sa crede`ti un coleg. a incercat. nu functioneaza.laughing dar... logic e ca nu functioneaza.winkingDe ce? Pentru ca e un filmwinking