| JustDreams14 a întrebat:

Hi all! Sper sa ma puteti ajuta! xD As vrea sa fac un videoclip de genul asta : http://www.youtube.com/watch?v=ePySi_xwXeQ Dar, am o "mica" problema nu prea stiu cum sa fac prima parte adica atunci cand apar cei trei la inceput cand zice one, two, three... si in restul partilor cand zice asa am incercat cu movie maker dar, nu am gasit cum sa fac :( poate este alt program cu care a facut videoclipul daca il stiti. va rog sa mi-l zice-ti sau... daca este cu movie maker sa imi zice-ti cum sa fac va rog! Mersi anticipat! Funda!

1 răspuns:
| FetitaDeCiocolata a răspuns:

Este o melodie de Britney Spears,si spune imediat, 1, 2, 3.Pentru ca asa e melodia.Trebuie sa asezi f bine.
Funda?