| anonim_4396 a întrebat:

Hi!
Am o intrebata legata de role, deci rog in special(dar nu numai) cunoscatorii sa imi raspunda:
Am de vreo 2 ani niste role fitness cam proaste, de la o firma obscura(nici Google nu a auzit de ea :-s) pe care insa am inceput sa le folosesc mai des de vreo cateva luni incoace. Stiu sa merg destul de bine cu ele si am invatat sa fac si alte chestii, cum ar fi oprire in mai multe moduri, dar vreau mai mult. M-am gandit sa imi cumpar agressive, dar momentan nu prea am bani de asa ceva(trebuie sa ma apuc sa economisesc si cred ca la anul viitor o sa imi iau). Deci pana la anul' o sa trebuiasca sa folosesc porcariile astea. Si vreau sa invat sa fac mai multe scheme cu ele, desi nu cred ca se pot face prea multe cu role fitness...
In fine, intrebarile mele sunt: ce scheme pot face cu asa role? Cum le pot face sa aiba mai multa viteza? Am auzit ca poti sa le scoti rotile din mijloc si ca asa poti sa faci nu-stiu-ce schema. E okay sa le scot rotile acelea si ce pot face daca le scot? big grin
Multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| rain a răspuns:

Daca lasi doar roata din spate si cea din fata, automat vei avea mai multa viteza.

Cu rolele de fitness se pot face multe... uite aici un video pentru inspiratie: http://www.youtube.com/watch?v=3g5A0MI_EY4

1 răspuns: