| khrys a întrebat:

Hi! As vrea sa fac un fanclub Harry Potter. Daca ar vrea candva sa se alature sa-si bage in lista de mess idul "khrys98@yahoo.com". Cine isi baga idul meu va rog sa-mi dati un rasp gen:L-am bagat! Am dc sa dau fundiza?

3 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Te-am adaugat in lista mea de Yahoo! Messenger. Dar nu vreau funda! Vreau doar sa vorbim despre Harry Potter.winking

| Aero a răspuns:

Ai zis ca vrei sa faci un fanclub, dar nimictongue nu m-ai bagat niciodata in seama pana acumsad

| khrys explică:

Da.Si le ador.