| CioCĂlătiCăăă a întrebat:

Hi!big grin... Unde ati fost/veti merge in vacanta vara asta?winking

Răspuns Câştigător
| MajorAsshole a răspuns:

Am fost in Italia - a fost frumos, dar daca nu stii cateva cuvinte de baza te simti ca naiba ca aia nu prea stiu engleza sau germana (zic si eu ce limbi straine cunosc eu - poate stiu altele, spaniola de exemplu - habar n-am).

4 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Buna.eu plec maine seara la mare la mamaiabig grin pentru a doua oara p anul astabatting eyelashes si stau la perlabig grin abia astept. u unde ai fost?

| XtmCamiii a răspuns:

Am fost la munte...thinking si voi merge la fare tu?
intrebarea asta mentiona ca dai funda puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.am fost in Bulgaria la mare...a fost fainlaughing

| AlleAle_5975 a răspuns:

Poi eu am fost latongueloiesti, Sighisoara, Buzau, Mare la Vama Veche:* si cam atat:p