| eee_9069 a întrebat:

Unde veti merge in vacanta de vara?

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ramane de vazut. Nu am nimic in minte. Dar sper sa reusesc sa merg undeva, oriunde, macar sa fie departe de stresul zilnic si rutina. Deocamdata nu am planuri.

| Arthur a răspuns:

La Rimini.

| pepe a răspuns:

Pot să merg şi la mare şi la munte dar trebuie să lucrez la oricare dintre neamuri mă duc, numai familia se poate bucura de o vacanţă liniştită, eu nu.

| Cσσкiє a răspuns:

Bună.
La bunici, locuiesc la câteva blocuri distanţă şi n-am mai fost la ei de vreo 2 luni. Am fost prea ocupată cu şcoala, iar în weekend m-am luat cu altele şi iar am uitat. Ştiu, e urât din partea mea. Mă iubesc foarte mult şi au impresia că sunt supărată pe ei, dacă nu m-am mai dus.
Pa, pa.

| Cromasston a răspuns:

Prima data o sa ma duc la mamaia, si o sa stau intr-un apartament la hotelul sulina, apoi la munte, la sinaia, ca e aproape de mine, si cine stie, poate chiar si in strainatate...

| z0uzh0lina a răspuns:

Intr-o tara straina sau la mare

Răspuns utilizator avertizat
| Orannginna a răspuns:

As vrea sa merg si la mare si la munte. Cel mai probabil in Sinaia unde ma duc de multi ani, iar pe litoral ramane de vazut unde. In afara tarii anul asta.nu cred. happy

| gloria a răspuns:

In Mauritiusbig grin... daca castig la loto ca de bingo m-am ''lasat''rolling on the floor) glumeamlaughingvoi merge in Franta la Monacotonguesi sper spre sfarsitul verii si in Bulgaria un weekend

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta va fi cea mai fericita vara de pana acum! Voi merge in capitala pentru ca vine matusa mea din Spania, si dupa ce o sa plece o sa stau non-stop la tara, pentru ca o sa nasca cealalta matusa a mea!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine-n cur.Hai si tu, vrei?

| xAndro a răspuns:

Prin tara :d. un camping. un munte.pescuit, gratar :d clasic romanesc tongue

| asdfghgiklgk a răspuns:

Pff. culmea, si eu merg in Italia, tot in Rimini rolling on the floor