| anonim_4396 a întrebat:

Hi! imi puteti spune va rog parerea voastra despre generatia EMO?

Răspuns Câştigător
| Sophie90 a răspuns:

Sunt 2 tipuri de emo cei clasici si cei care cred ca sa fii emo e la moda uite aici
http://www.youtube.com/watch?v=rEhXAZ3zKHc&feature=related

26 răspunsuri:
| MeGustaaaaa a răspuns:

Persoanele EMO imi displac deoarece au un look ciudat.La fete imi place doar parul...Dar nu-i suport!

| Sophie90 a răspuns:

Si imi plus mia imi pl stilul emo adica cei "clasici

| desisdana a răspuns:

Sunt cam pierduti copiii dar macar au niste coafuri super tari!

| chelie91ptm a răspuns:

Cea mai jegoasa generatie. plina de i

| MajorAsshole a răspuns:

O gaura de covrig happy

| MeetTheMonster a răspuns:

Stilu` asta a aparut cu un motiv, sa ajunga la TV dupa care altii sa ii copieze gresit, sau si mai rau, sa se sinucida sau. sa se dea in spectacolhappy

| bestialu96 a răspuns:

Imi bag pul* in ei ma sincer imi bag pul* in ei cu P mare ma si pi* pe ei
asta e parerea mea, nu aveti ce sa imi reprosati
nu i suport voi il puteti vedea pe stefan cel mare acum cateva sute de anii emooo? sau generatia trecuta, oare ce ar spune ei acum de noi? IMI BAG PUL* IN EI SA MOARA

| Divineeee a răspuns:

Buna! EMO sunt niste copii de bani gata care au avut si vor avea tot ce vor de la viata parinti sunt oameni bogati dar ocupati si acei copii vor sa vada ce inseamna durearea! Asta e parerea meahappy

| Noname_4934 a răspuns:

Dupa parerea mea sunt niste copii care cred ca viata lor se termina la niste probleme pe care in loc sa le rezolve le folosesc ca pretext pentru a se droga, a bea etc.

Răspuns utilizator avertizat
| Nov a răspuns:

Cocalari infecti.

| eu1893 a răspuns:

Adevarul este ca nu am o parere f. buna despre ei. Pur si simplu, adeptii acestui "curent" imi displac cu desavarsire. Traiesc intr-o lume a lor alaturi de Tokyo Hotel si de lame Gilette (scuze de reclama laughing )

| Rosiilabucata a răspuns:

Pentru mine sunt niste copii retrasi fa prieteni

| demon a răspuns:

Pe mine ma enerveaza ca majoritatea se fac ca sunt emo si eu cred ca un emo adevarat isi ascunde durerea nu se vaicareste toata ziua nu?

| LaLaLea a răspuns:

Parerea mea este ca sunt niste copii neintelesi, care ar trebui sa fie mai mult bagati in seama si sa li se ofere afectiune

| Monica07 a răspuns:

Pai probabil ca te intereseaza parerea lumii deoarece esti emo si ai vrea sa stii ce crede lumea despre tine. Emo vrea sa insemne persoane emotive de obicei triste dar sunt niste oameni normali ca oricare altii cu 2 maini, 2 picioare, un cap si etc multi dintre ei din cate am observar si nu cred ca ma insel sunt asa din cauza unor greutati si necazuri din viata lor si de aceea sunt tristi unii ajung la extreme in care vor sa se omoare desi nu este intalnit doar la persoanele emo acest gest. In general ca sa-ti spun parerea mea eu cred ca sunt persoane necajite de viata pe care probabil nici familia nu ii ajuta sa fie altfel ori fiind probleme in familie ori simtindu-se neincrezatori in familie se marginalizeaza.

| edy80 a răspuns:

Am o parere buna

| SunShineVlad98 a răspuns:

Parerea mea este ca sunt niste prosti care si pierd viata in singuratate si in intuneric in loc sa si-o traiasca ca ceilalti ADOLESCENTI ei se ascund de lume!

| anonim007 a răspuns:

Cea mai ``nasoala`` generatie...Parerea mea...Cea ma proasta generatiehappy

| LavTPU a răspuns:

Ceau

Parerea mea
Pentru mine generaţia asta emo sau cum spui tu, sunt doar copii care au nevoie de atenţie. De aici vine totul, îmbrăcămintea etc. Un copil normal care a avut partea de mic de toată atenţia părinţilor nu ajunge aşa. Dacă comunicarea părinte copil e defectuoasă aşa e şi copilul. Ei cer atenţie. Atât!

bye

| Madishor a răspuns:

Heii^^ draga mea paii eu una zic ca e interesant looku lor si astea da depinde cefel de emo:metalistii, punkerii...si altele paii daca ar fdi la modu general ei nu-s inghititi asa de bine de ceii din jur asa ca mai bine nu fa greseala sa devii emo.happy

| storm12 a răspuns:

Sunt de acord cu desisdana.

| Drag0s_3407 a răspuns:

One word : Shit!

| tontontony a răspuns:

Eu cred ca ei nu au de ce sa fie Emo.Indiferent de problemele care iau facut sa devina emo pot fi rezolvate.O pot lua de la capat.Pot merge inainte sa nu se lase batuti caci daca devin emo nu rezolva absolut nimica.Viata este un dar frumos de la bunul nostru Dumnezeu.Merita sa-ti traiesti viata la maxim stiu ce zic. Fundita?

| RazviDeejay a răspuns:

Muriti naibi de satanisti

| Kristynutz99 a răspuns:

Dupa parerea mea:cewa care ar strica lumea...)))