| TrottiForYouOfSurprise a întrebat:

Hi lume! Acusi vine ziua mea si mi- o tin acasa. Fac 12 ani. Si vreau niste idei de jocuro plz. Cele mai multe si bune ideei fundita+vot

4 răspunsuri:
| AlcatrazOne a răspuns:

Ce zici de NFS Most Wanted sau NFS The Run

| VlaDtz99 a răspuns:

Jocuri erotice... poker pe dezbracat

| cornelusababy a răspuns:

Poti sa joci jocuri statice in preuna cu prietenii tai (monopoli de exemplu), sau sa organizati intreceri in domediu muzical, ori sa puneti melodii sau sa dansati... Eu am cam aceeasi varsta ca si tine si cam asta facem, poti de pilda sa-i intrebi mai intai pe invitati ce ar dori sa faca.

| simona_3203 a răspuns:

Eu cand aveam varsta ta ne jucam scaune muzicale sau sticluta un monopoli dansam ne uitam la film o parte jucau remi o parte carti sau pai poti juca si adv sau provocare, flori fete sau baieti mai multe jocuri