| DreamAsk a întrebat:

Hey... as vrea sa va intreb ceva! Stiti, acusi este ziua mea si vreau sa dau o petrcere si nu stiu unde sa o dau. unde ar fi mai bine, la mine acasa sau la restaurant? Si imi puteti da niste idei pentru decorarea locului? Dau funda celor mai bune idei! Mersi!

Răspuns Câştigător
| QuasionTS a răspuns:

Mai bine ar fi la tine acasa pentru ca platesti mult mai putin pe mancare/decoratiuni/spatiu, de fapt nu platesti nimica la spatiu daca faci la tine acasa.
Depinde, acum tu alegi, daca iti place mai mult la restaurant poti sa iti rezervi.
P.S. : La multi anii big grin!

3 răspunsuri:
| Denis_Bogdan_1996 a răspuns:

Cati ani ai omule?[10-14ani-acasa la mamica]...[15-20+-La Bamboo]Idei de decorare:::big grinecoreaza locul dupa bunul plac nu trebuie sa-ti dam noi idei.::::

| Denis_Bogdan_1996 a răspuns (pentru Denis_Bogdan_1996):

Apropo:big grinaca nu exista Bamboo La restaurant:: Scrisesem daca cu kapa si nu l-a luat in considerare::::

| DreamAsk explică (pentru Denis_Bogdan_1996):

Pai mata... cred ca ai uciso saraca ca vad ca nu prea esti in relatii bune cu ea... :/