| Murariu_Bianca_1971 a întrebat:

Acusi implinesc 14 ani vreau niste idei cu care sa imi distrezi prieteni de ziua mea.

Răspuns Câştigător
| Aɴdrα a răspuns:

Ideea mea ar fi ca, pe langa muzica energica pe care o ascultati si pe langa dans, sa incercati "traditii" pentru zile de nastere, gen sa iti pregateasca invitatii ceva de baut alcatuit din ce vor ei (otet, lapte, piper, etc), apoi puteti incerca jocuri sau activitati placute (jocuri) cum ar fi "Scaunele muzicale" (niciodata nu e prea tarziu sa joci asta, oricat de mare ai fi). Umflati baloane, discutati, dansati, vizionati filme horror/comedie (depinde ce va e mai mult pe plac). Distractie placuta la ziua de nastere, la multi ani!

2 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Va puteti uita la niste filme Horror/Actiune sau Comedie, sa jucati fotbal in fata blocului sau curte daca stai la casa sau putei sa va jucati ceva distractiv in casa (remi, table, sah)

| NikolasXD a răspuns:

Si eu Wow