| lori15 a întrebat:

Hi tongue!
Dati-mi si mie niste site-uri cu jocuri gratis (online)! happy
Pentru cel mai tare site

8 răspunsuri:
| BumtSii a răspuns:

Www.clopotel.ro
eu il adorr:X

| Mera a răspuns:

Y8.com
Farmerama
Bin weevils
Club Penguin
Stardoll(mai mult pentru fete)
Fantage
Pandanda
Super Secrets
Sper ca te-a ajutat cu ceva raspunsul meuhappy

| Mera a răspuns:

Pai eu vreau fundita! deci: imvu, ourworld, miss bimbo, stardoll, 123peppy, secondlife, wizard101, ubiworld, roiworld, gosupermodel, looklet.com,meez.com,gaia online, moove.com, tweebow, barn buddy, petpetpark, pandanda, panfu, toontown, freerealms.com,runescape,club penguin, super secret, dollandthecity, awolnow.com,ozzy club, spineworld, foopets, habbo hotel, yoville, farmville, farmerama, vside, zwinky, girlsense, sorority life, mydivadoll, fantage, woozworld, weeworld, kaneva, superfashionistars, perfect world, webkinz, zooworld, pupe.ameba.jp,ejocurifete,neopets,dinerdash,cromimi.com,barbiegirls.com,social city, molehill empire, mywebface, fashioncraze, buildabearville, secretbuilders, woogiworld
Unele le-am mai repetat, scuze

| lori15 explică:

Sincera sa fiu. nu mi-a placut nici un site in mod deosebit! sad
Mai astept raspunsuri...si sa dau funditawinking!

| lori15 explică:

Unele le stiam ...Cum ar fi:Ladypopular
Www.clopotel.ro
Www.missbimbo.com
www.cromimi.com
Stardol

| eueuLoveMiley:X a răspuns:

Ladypopular
:*
winking