| Emma6 a întrebat:

O intrebare pentru baieti: cum ati vrea sa fie prietena voaStra?batting eyelashes

Funditaa love struck.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa imi ofere comfortul dorit, sa aiba suspensii bunicele si sa imi dea aer aconditionat necesar vara iar iarna aer caldut, acea prietena poate diverse nume ca MAN, scania, daf, etc.

| BaiatulAnonim a răspuns:

Hmm, ce as vrea eu nu se prea gaseste pe piata ca sa zic asa big grin Pai sa arate bine (nu neaparat superb) dar totusi sa fie si desteapta, sa nu manifeste "calitati" de pitipoanca, sa aiba simtul umorului, sa nu fie materialista si sa fie fidela( imposibil dupa parerea mea...) Astea ar fi trasaturile de baza la "prietena ideala" big grin

| BRG a răspuns:

Sărut mîna aș vrea să fie mică de înălțime, blondă, ochi albaștrii, și bineînțeles pe tocuri,, dar nu aspectul exterior contează, ci cel interior. Funda?

| TonyMotola a răspuns:

Iti pot da un simplu raspuns si foarte folositor format doar din 3 cuvinte: EXACT CA TINE

| niki_3304 a răspuns:

Blonda.,sa sarute bine, picioare, fund, si sanii cat mai draguti parerea mea_:p