| Yuuuki a întrebat:

Aveti vreo idee daca a aparut filmul 5 din seria Naruto Shippuden? Daca da puteti sa imi dati si mie un site unde pot sa il vad online in ro? Naruto Shippuden Blood Prison
Pe animekage.ro/com nu a aparut.

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Bună dude. ♥
Filmul '' Blood Prison '' a apărut în română ieri, pe anime. kage.
Tu poţi să-l vezi aici : http://anime.kage.ro/anime/naruto-shippuden/naruto-shippuden-movie-5.php

| Yuuuki explică (pentru positivity):

Mersi mult :* te iubesclaughing

| positivity a răspuns (pentru Yuuuki):

Am observat că nimeni nu ţi-a răspuns concret la întrebare, aşa că ţi-am răspuns eu. =)
Mă bucur că ţi-am putut fi de ajutor, dude.

5 răspunsuri:
| Cezar a răspuns:

Păi în japonia debea a apărut.pe 30.07. 2011.
Pai este ceva timp până apare şi în românia!
Trebuie ca englezi ăştia să traducă din japoneză în engleză. şi apoi noi din engleză în română! A trecut totuşi o lună. nu ştiu când apare la noi. dar cred că mai durează doar oleacă.

| Hikari a răspuns:

Nu a aparut. :(
Cel putin asa cred.
De obicei www.animekage.ro este tot timpul in pas cu serialele.
Deci daca nu apare pe animekage.ro inseamna ca inca nu a aparut.
Doar, daca apare filmul apare pe toate site-urile online unde se difuzeaza Naruto. :)
Sper ca ti-am fost de folos si ca ai inteles!;)
Succes!