| Edward_5267 a întrebat:

Hi TPU! Funda si vot pentru cine ma ajuta cu un program sa inlocuiesc fundalul de la o imagine normala cu un alt fundal. De ex fundalul la mine e o masina. si vreau sa inlocuiesc masina cu un peisaj! cine ma ajuta are felicitari funda si vot! multumesc.

Răspuns Câştigător
| Biu a răspuns:

Programul aceste sper ca te va ajuta, e online : http://www.pizap.com/

5 răspunsuri:
| selfie a răspuns:

Pai nu stiu sigur daca tu te referi la... ai un fundal cu o masina. In spatele masinii e un drum... tu vrei sa raman drumul si masina sa dispara? sau sa ramana masina si drumul sa il inlocuiesti cu iarba sau altceva? Daca vrei doar sa schimbi fundalul dai click dreapta pe desktop si dai properties ( proprietati - ultima de jos ), dai sus acolo desktop si dupa dai jos browse daca vrei sa alegi tu poza daca nu alegi din lista aia un fundal si dai ok sau apply si dupa ok.

| 21ACCESS a răspuns:

Faci chestia asta cu paint. te decupezi pe tine si te pui in alta imagine. scurt si la obiect. bafta! (funda?)

| AlQaeda a răspuns:

Photoshop e tot ce iti trebuie pentru asa ceva tongue

| Edward_5267 explică:

Vreau sa ma decupez pe mine si sa ma pun intr-un alt fundal! deci mai concret vreau, programul sau linkul sa il descarc nu asa cu explicati va rog ok?

| IonuTz_5371 a răspuns:

Nu stiu dar e interesant ce cauti! id ionutandrey98