| Claudia_7333 a întrebat:

As vrea si eu in program unde sa pot sa elimin fundalul de la o imagine si sa pun alt fundal... va rog nu spuneti de photoshop ca la mine nu merge si nu stiu de ce... Dau fundita!batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| BeibiiX a răspuns:

Cum sa nu`ti mearga:-?
incearca site asta:* Http://come4me-radio.net/adobe-photoshop-cs3-portable.html

:*

3 răspunsuri:
| rRAzvANn a răspuns:

Photoshop cs5 happy

| Balonashee a răspuns:

Pai dai clic dreapta si dai pe ultima si alegi ce fotografie vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iata programul cu care poti face ce vrei tu http://www.panalu.net/2010/07/modificaremanipulare-foto-personale.html simplu si gratuit, vezi exemple pe site