| rfeqa a întrebat:

Hi TPU! imi puteti spune si mie cum sa trec la alt nivel de pe clopotel in nafara sa joc jocul zilei/?

Răspuns Câştigător
| dyanagabryela a răspuns:

Am si eu cont pe clopotel (daca vrei intra si pe pagina mea: dyanagabryela si poate daca ai timp imi vei lasa o opinie si o nota) Uite cateva metode de a castiga clopotei si totodata experienta pentru cresterea gradului:
a) Incarcand continut de calitate

* incarcand poze in albumul personal si/sau in albumul grupului
* incarcand poze in fanclub
* scriind insemnare in jurnalul personal si/sau in jurnalul grupului
* incarcand talente - muzica, pictura, poezie/proza
* postand noutati in fanclub
* postand versuri in fanclub
* propunand un joc
* propunand perle, ghicitori, bancuri
* propunand basme, poezii
* propunand un articol pentru Enciclopedia Clopotel
* propunand un referat

b) Raportand useri, continut sau actiuni indecente

c) Punctand cu clopotei continutul altora

d) Jucand jocul zilei

e) Castigand bonusuri (Bonus de Camara, Comoara lui Cici, Loz sau Cadou din Newsletter)
Daca ai mai multe intrebari legate de acest site consulta ghidul clopotel sau intra la sectiunea intrebari si raspunsuri si spune ce vrei sa aflii. Sper ca te-am ajutat! La multi clopotei si experienta! Funda?