| GabytzaDoolce a întrebat:

Hi! va rog sa ma ajutati.Cum pot sa sterg o intrebare de pe TPU? Va rog spuneti-mi tot.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dacă ai pus tu întrebarea ai 3 posibilitaţi: 1.Dacă întrebarea mai are opţiunea Editează o poţi şterge ori modifica de acolo. 2.O poţi raporta ca având conţinut obscen/ilegal, caracter irelevant ori neinteligibil sau spam, dacă se încadrează în vreuna din aceste categorii, altfel întrebarea va fi repostată şi trebuie sa ai cel putin 10.000 de puncte pentru a fi luată în considerare raportarea. 3.Scrii un mesaj din CONTACT, dai link-ul întrebării şi o rogi pe Stela să o şteargă. Ultimele două posibilităţi sunt valabile şi dacă vrei să ştergi o întrebare pusă de alt utilizator. Trebuie să ştii ca în ultimele două cazuri va trece un timp până se va şterge. Numai bine!

3 răspunsuri:
| ImmortalQueen a răspuns:

Ţi-o poţi raporta singur/ă cu caracter irelevant.Sau poti da un mesaj sus la 'contact' rugand administratorul sa o stearga.
Pa, pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai doua variante:
1. Iti raportezi singura intrebarea de pe contul asta si iti mai faci altul de pe care sa o mai raportezi o data (cu toate ca ai voie cu un singur cont pe site nu vad problema din moment ce nu faci trafic de fundite). Sau chemi un prieten sa te ajute, ai nevoie de 2 raportari pentru ca intrebarea sa fie stearsa.
2. Trimiti cerere acolo sus in colt la rubrica "Contact" cu linkul intrebarii ce trebuie stearsa.
Bafta.

| frumoasa_7645 a răspuns:

O intrebare de pe t[u nu se poate sterge

fundita?