| Lola Landers_8821 a întrebat:

Hii! Am o intrebare pentru voi. :d Deci...cineva mi-a spart id de mess si daca stiti voi cumva cum sa imi recuperez parola straight face Va rog ajutati-ma!crying Am mare nevoie de elcrying Raspunsul care ma poate ajuta sa-mi recuperez id de mess are fundita! Va rog! crying((broken heart

4 răspunsuri:
| Vogelspinne a răspuns:

Te poate ajuta un prieten, daca vrei trimite printr-un mesaj id'u tau sa vorbim.

| Andreea1130 a răspuns:

Sparge si tu inapoi parola.big grintongue

| hackey a răspuns:

NU se poate.
https://edit.europe.yahoo.com/......forgotroot
Daca nu mai stii datele care le-ai introdus spune la revedere

| Adelin14 a răspuns:

Paiin primul rand nu are cum sa iti sparga parola, mai mult ca sigur ti-a ghicito.
Tot ce ramane de facut este sa deschizi Yahoo Messenger si sa dai la "Forget your password?".
Sper ca amfost de ajutor.