| VladDanyel a întrebat:

Salll TPU am si eu mare nevoie de ajutor un dobitoc mi-a spart parola la id de messenger ma poate cineva sa o recuperez dau funda platesc va rog eu ajutati-ma

5 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Daca ai retinut raspunsurile de siguranta il recuperezi.

| dannys a răspuns:

1. Intri pe www.yahoo.com si dai Sign In, apoi forgot password.
2. Alegi una din cele 4 optiuni date.
3. Daca atunci cand ti-ai creat contul de Yahoo i folosit o adresa de mail alternativa, o poti introduce, daca nu treceti la pasul urmator.
4. Trebuie sa completezi data de nastere, tara in care locuiesti si codul postal. Daca le stii treci la psul urmator si vei putea recupera parola, DAR daca nu le stii recuperarea parolei de Mess si totodata a contului de Yahoo Mail este imposibila.
Personal mi-se pare o tampenie sa ti se ceara aceste detalii, pentru ca foarte multa lume si-a creat id-ul de mess cu ani in urma, si nu mai stie ce cod postal a introdus, la acea vreme se putea introduce la misto. Cunosc foarte multi oameni care au vrut sa isi recupereze parola de mess pierduta, sau parola de mail si nu au reusit. Din pacate daca nu stii acele detalii, nu ai cum!

| VladDanyel explică:

Mai deci se poate sparge pentru ca el e un necunoscut eu sunt din arges si el din constanta si nu ne cun si el a zis ca imi sparge parola si in max o ora a schimbat parola si mi-a spus-o si pe cea vechie deci cum a facut? aveam id ala de la 9 ani si acum am dublu e normal sa ma oftic?

| VladDanyel explică:

Imi cere a doua parola laughing) eu de unde sa o mai stiu acum 10 ani invatam sa scriu pe mess dar asta e mersi de ajutor.

| daniel123333 a răspuns:

Stiu eu sa aflu parole. uite idi-ul meu daniel_hack_dani