| SelluJuss13 a întrebat:

Hii TPU! Am primit si eu, de curand, un nou telefon, un Samsung Corby si as vrea si eu cateva lucruri pentr el (jocuri, teme etc). Cine imi poate da si mie site-uri de unde pot descarca, sau sa imi trimita pe mess! Funda! Mszz!:X:X:X

1 răspuns:
| Biuka a răspuns:

Http://www.zedge.net intrii aici. Si sus in coltul din dreapta selectezi telefonul. Si apoi gasesti de toate pentru ele. teme poze melodii jocuri mesaje :-@. Mult noroc b-)!