| anuk a întrebat:

Am un telefon samsung j700v. pe el am doar dou teme: alb si negru si as mai dori cateva. am cautat peste tot si nu am gasit nimic. imi puteti spune niste site-uri de unde pot descarca teme si jocuri daca se poate ( linkuri directe)
mentionez ca am intrat deja pe www.mobile9.com si pe www.zedge.net si nu am gasit nimic.

fundita******

2 răspunsuri:
| Freaky a răspuns:

Am avut si eu telefon din asta tongue Nu ii poti pune teme, si nici jocuri.
Pur si simplu unele telefoane nu accepta tongue

| nimicitorul a răspuns:

Ma freaky ce vb taci ca nu sti..am si eu teme nu merg dar jocuri da,.