| IronHere a întrebat:

Hmh...sunt curios(imi place f mult fotbalul). Vreau sa vad parerea voastra.
Faceti un TOP 10 cei mai buni fotbalisti(la ora actuala) din lume, apoi TOP 10 cei mai buni fotbalisti din Liga 1.
P. S:Cele mai bune TOP-uri primesc FUNDA!

4 răspunsuri:
| GoldwinNn a răspuns:

1.Messi
2.Ronaldinho
3.Ronaldo(nu Cristiano)
4. Kaka
5. Zidane
6. xavi
7.Totti
8.Chivu
9. Mirko Vucinic
10.Del Piero

Top 10 Liga 1
1.Costin Lazar
2.Banel Nicolita
3. Mircea Bornescu
4.Vasile Maftei
5.Marius Constantin
6. Ovidiu Herea
7. Juliano Spadacio
8. Tatarusanu
9.George Galamaz
10. Tanase

| Laurentiuuu a răspuns:

1.Cristiano Ronaldo(Real Madrid)
2.Messi(Barcelona)
3. David Beckham(Tottheam)

4. Kaka(Real Madrid)
5.Frank Lampard(Chelsea)
6. Drogba(Chelsea)
7.Peter Cech(Chelsea)
8.Del Piero(Juventus)
9. Tevez(Manchester City)
10. David Villa(Barcelona)

1.Cristi Tanase(Steaua)
2.George Galamaz(Steaua)
3. Tatarusanu(Steaua)
4. Danut Coman(Rapid)
5.Moraes(Bistrita)
6.Torje (Dinamo)
7.Brandan(Steaua)
8.Raul Rusescu(Unirea Urziceni)
9.Cosmin Matei (Steaua)
10.Valerica Gaman(Craiova)

| IronHere explică:

Am zis cei mai buni la ora actuala...adica iniesta xavi messi sergio ramos marcelo casillas

| elamdfkr1 a răspuns:

Paii, eu sunt fata, dar ador fotbalul si chiar si joc. Am sa-ti fac o lista cu ce ai cerut, dar nu top deoarece fiecare are preferintele sale: Ibrahimovic, Reus, Gotze, Ronaldo, Iniesta, Xavi, Sergio Ramos, Casillas, Benzema.
Iar in liga: (eu sunt stelista pana la moarte, deci iti voi insira cei mai buni stelisti la ora actuala): Raul Rusescu, Sanmartean (care a plecat la al ittihad), Szukala (care a plecat tot la al ittihad), Chipciu, Varella, Tanase (care in momentul de fata nu mai joaca cine stie ce, dar l-am pus aici pentru trecutul sau frumos in fotbal), Gardos, Rapa (nici el nu prea mai joaca cine stie ce), Keseru