| UnderHopper a întrebat:

Hristos A Inviat TPU.As vrea sa stiu si eu ce pasi ar trebui sa procedez pentru a cumpara Minecraft-ul. Daca as putea sa stiu cum ar trebui sa procedez,ce suma ar trebui sa platesc, de unde il pot cumpara...ETC.Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Alemicşă a răspuns:

Depinde... daca vrei pe tableta, telefon etc. exista MineCraft Pocket Edition, care e cu bani, in jur de 5 euro. Dar pe PC, il descarci efectiv, se numeste,, MineCraft Launcher,,. Eu am KeiNett. E bun. Funda? big grin