| iuandfto a întrebat:

Http://1001ziledevacanta.blogspot.com/. Ce credeti? Scriu aici cam tot ce imi vine prin cap. Voi aveti bloguri? Ce ar trebui sa mai adaug? :-?

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ai 500 de intrebari de genu asta spamerule ...ar tr sa iti iei ban pentru asta!

Apache
| Apache a răspuns:

Bogdanell5
nusul..nasul. ...gramatica...

| Bogdanell5 a răspuns:

@ Apache Poate Andreei ii place sa stringa puncte (1) (2) sa te streseze pe tine (daca nu iti convine nu-ti mai baga nusul) si (3) "raspuns" Blogul e super, mie imi place baftawinking