| YLLL a întrebat:

Http://alice.pandorabots.com/. Voi ce parere aveti despre acest site?:))Eu nu prea inteleg. e chiar un robot?:-?

8 răspunsuri:
| c0rn3l1uss a răspuns:

Omg e suuper situ. cat pot vorbi cu aia sau ala sau ce o fi.

Suuper.

| c0rn3l1uss a răspuns:

Si, da e un robot. e programat sa raspunda la tot etc...

| Larette a răspuns:

Uman: Describe yourself
ALICE: I am ALICE, an artificial linguistic entity. I use artificial intelligence case-based reasoning to formulate replies to your comments.
Human: Are you a blonde?
ALICE: I don't have any hair, but I have some wires.
Human: Funny happy
ALICE::-) I am so glad you find this amusing, unknown person.
Human: How old are you?
ALICE: I was first activated in November 23, 1995.
Human: I was "activated" in November 26, 1995
ALICE: Why are you talking like a computer?
Human: Ok, I'll say "I was born in November 26, 1995"
ALICE: Congratulations. Excuse me!

| criss:) a răspuns:

Wowlaughingse pare ca da

| criss:) a răspuns:

Vorbeste despre cineva despre pamant, nu raspunde la toate intrebarile tale, la unele da raspunsuri aiurea

| criss:) a răspuns:

Am vorbit si eu cu alice aia si am intrebat-o care e culoarea ei preferata si o zis ca ii place transparentullaughinglaughingin fine...ms Mimi e folositor site-ul pot sa mai invat ceva engleza cum vorbesc cu alice astahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt robotul. ce vrei sa intelegi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu mimi