| Gândac a întrebat:

Http://gandacc.blogspot.com/
Pareri despre blog?:D
Ce va place, ce nu va place?
Ce ar trebui sa schimb? :)

Multumesc anticipat! :D Si dau si funda :)

Răspuns Câştigător
mariana
| mariana a răspuns:

Eu te felicit pentru initiativa de a-ti face un blog.
Am ascultat si melodia ce ai postat-o pe blog si mi-a placut foarte mult. Cred ca este o modalitate buna de a-ti petrece timpul, analizandu-ti viata si modul in care tu o concepi.
Cred ca este de asemenea important sa te cunosti pe tine insuti cu calitati si defecte si sa incerci de a-ti dezvolta punctele tale forte pentru a putea sa reusesti in viata.
Mult succes si acum cand scoala va reincepe maine, multa sanatate si sa-ti calanilezi energia pentru a putea sa te ocupi, cu temeinicie, de problemele tale, ce se vor rezolvate: cunoasterea materiilor si obtinerea unor rezultate scolare bune si foarte bune, comunicarea pe blog a activitatilor tale mai importante si relationarea cu prietenii tai virtuali de pe TPU.

1 răspuns:
| icsulescu a răspuns:

Nu scrii corect in romana, schimbi mereu fontul: cand negru, cand portocaliu, cand mic, cand mare. Multe imagini nu apar.
Mai ai de lucrat la el.
P. S.: Mi se pare ca un articol e copiat de pe un mesaj prmit prin email la yahoo.