| poiuytrew a întrebat:

Http://www.click.ro/......98386.html Ce parere aveti?

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nici o parare.Ma lasa rece astfel de stirii. A dat spaga Andreea Marin? Bun si acum? Se schimba ceva, brusc se produce o schimbare in atitudinea romanilor.Nu, deci imi e tot una ce face Andreea Marin.Defapt cine e Andreea asta? Si la o adica sa fim seriosi, toti declaram ca nu e bine spaga, ca ar trebui sa nu existe asa ceva pentru ca unii nu au de unde da etc.Perfect de acord dar sa nu uitam unde traim, tara in care traim.Si nu stiu cati dintre noi in momentul in care ajung la medic cu o problema serioasa mai au convingerile alea puternice ca, spaga e ceva rau.Deci bad Andreea! dar sa nu uitam in ce tara traim.Bafta!

| luiza a răspuns:

Asta e tara in care traim, macar cei ca ea au bani, e pacat de cei saraci care nu stau bine la capitolul financiar dar au probleme mari cu sanatatea si nu sunt tratati ca lumea ca nu dau nimic medicilor.