| Bogdan_5174 a întrebat:

Http://www.jocuryonline.webs.com este un site cu peste 100 de jocu dintre care 21 sunt online intre ce le online se gasesc si farmerama si BurnBudy precum si sacredseason1 si 2 v-as ruga sa intrati sa faceti cont si sa va jucati si inca ceva multumiri special,, ExpertuluiTPU" care mi-a dat linck pentru creere sait

Răspuns Câştigător
| Emilian_7994 a răspuns:

Multumesc mult pentru site e foarte tare nici chiar,, foarte''laughing) dar nu strica o partida la basket nu?