| TheGrooveStreet a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=6maFwv_5V2k&feature=relat ed Cum se numeste melodia astaa? dau funda?

Răspuns Câştigător
| RazvanStefan a răspuns:

50 cent-ready for war fundabig grin

2 răspunsuri:
| MindFreak a răspuns:

Multi spun ca melodia e facuta de 50 Cent sau Dr. Dree, dar nici vorba. Melodia originala o gasesti aici > http://www.youtube.com/watch?v=JEVueUtHeNA, fiind compusa de Amy Beauchamp si Jose Cancela.

| xPlode a răspuns:

Http://fisierulmeu.ro/18OHJSBFTL2N/Floyd-Mayweather-mp3.html de aici o poti lua mel se numeste floyd maywather (fundita)