| PiCcaCciu a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=msDN_WGdkIs
Hey cine stie ce program foloseste persoana care a facut videoclipul? Adica cum a facut avatarele alea sa se miste? Plss help!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pariez ca cu acest program, dar sa fiu sincer cu tine iti trebuie ceva experienta, adica mai exact sa stai un timp bun de el, Programul se numeste3D Studio Max 7. 0...

Il gasesti aici : http://download.kappa.ro/action__file/id__4261

Este cel mai popular program de modelare 3d, animatie si rendering (care nu stiu daca se traduce), oferind tot ce este mai bun in materie de tehnologia modelaraii 3d pentru a obtine efecte 3d profesionale, grafica de calitate superioara pentru jocuri si prezentari impresionante de design

1 răspuns:
| AlexandraFoo a răspuns:

Idance