| lol1232 a întrebat:

HY all azi mi-am luat un cablu pentru a vedea ce este la pc pe tv dar la tv imi vede alb-negru daca stie cine cum sa ma ajute si ca team viewer va rog

1 răspuns:
| laur12 a răspuns:

Undeva pe telecomanda televizorului trebuie sa ai un buton pe care sa scrie video sau videotv ceva de genu! apasa pe ala si vezi daca merge! daca nu s-ar putea sa fie si de la calculator, mai trebuie sa faci niste setari si prin calculator! baftawinking

Întrebări recente