| ioana2000_6743 a întrebat:

I-a sa va vad inteligenta! Un sinonim pentru expresia,, de-o schioapa". Nu am nevoie dar vreau sa vad cine este cel mai inteligent.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noua nu ne ginesti inteligenta printr-un sinonim dat, dar noi ti-am ghicit-o pe-a ta fix din primul cuvant scris.

9 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Din pacate eu nu sunt asa inteligenta incat sa-ti raspund la intrebare si sa-ti fac temabatting eyelashes

| cretzufinish a răspuns:

Micut.

| Fallen Angel a răspuns:

Inteligenta? Hmmm... nu stiu daca se numeste asa. Ceea ce vrei tu sa stii nu se numeste inteligenta. E doar vocabular. Imi pare rau ca te contrazic. Si sinonime : -micut, mititel, pitic, pusti. Sper ca esti multumita!

| Giuly_3112 a răspuns:

Hai ma crezi ca nu stim ca o ai ca tema laughing

| Good Cat a răspuns:

GenOm de acord cu tine laughing rolling on the floor

Uf scumpete mica si draga... Zeitzo inteligenta nu ti-o demonstram asa laughing si in plus nu avem de ce sa ti-o demonstram tie!
Si da, din primul cuvant ti-am "vazut" noi inteligenta. Sa nu mai zic de comentariul tau " draga"... si scuza-ma ca iti zic dar oi fi tu mai neinteligenta ca sa nu zic altfel si oi recunoaste ca iti faci tema laughing...
Nu ne mai considera asa picati din pom ca nu ne-am nascut nici ieri, nici alaltaieri!

| CuppiDoon a răspuns:

Ne inteligent; de doi bani?

| anachida a răspuns:

Salut! Mult mai mic sau mult mai mare decat normal!
O seara buna! pa

| BingBang :D a răspuns:

Sigur, sigur, recunoaste ca ai o tema! TPU nu e pentru teme

| ioana2000_6743 explică:

Dragilor nu am nicio tema.Si oricum daca as avea nu as avea de genul acesta si nu as avea de ce sa pun acesta intrebare pe TPU pentru ca stiu ca nu este pentru teme.

Întrebări recente