| WolfgangKreutzfeldt a întrebat:

Idei de ce as putea sa fac azi? Ma plictisesc in casa, nu am cu cine sa ies si nu stiu ce s-ar putea face intr-o zi ca asta de unul singur...

51 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te uiti pe geam si admiri ploaialaughing

| Catrice a răspuns:

Bei și te împaci cu vecinii sau dușmaniihee hee
Nu rade, asta o făcut un vecin săptămâna trecută laughing

| DonEduardo a răspuns:

Joaca-te pe calculator.

| CIaudiu a răspuns:

Te uiti la cateva filme sau documentare.

| gabicoo a răspuns:

Știi la pușcărie "băetzii când se plictisește își bate un cui în cap"!

| gabicoo a răspuns (pentru gabicoo):

Sau fă ca indienii atunci când încep ploile musonice: dansează de nebuni pe străzi.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Daca esti in Iashington, o tura prin padure in ploaie. big grin

| WolfgangKreutzfeldt explică (pentru CristiDinBucuresti):

Ce ploaie ca acu e soare la mine laughing

| WolfgangKreutzfeldt explică (pentru Catrice):

De baut nu beau decat la anumite "ocazii" si atunci cu un pahar de jack stau o seara deci nu ti-ai gasit omul cu bautura. Numa de vecini si de dusmani n-am chef acu, da-i naibii pe toti

| WolfgangKreutzfeldt explică (pentru DonEduardo):

M-am mai jucat de dimineata oleaca da nu ma mai atrage asa tare...

| WolfgangKreutzfeldt explică (pentru CIaudiu):

As vrea ceva de facut afara... De filme si documentare nu-i timpul acu

| WolfgangKreutzfeldt explică (pentru gabicoo):

Nu ploua aici si intrebam serios, cuie cu capul poti incerca tu si pentru mine laughing

| existential a răspuns:

Sunt multe optiuni. De exemplu, poti invata astrofizica de pe Youtube, sunt cursuri free ale uniersitatilor din afara.

| Meme10Meme a răspuns:

Întra în secta mea

| CIaudiu a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Abordezi femeile prin parc. laughing
Poate pana diseara bagi pe vreuna in pat.

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns (pentru CIaudiu):

Poate până deseară, mori și ajungi în iadul de foc cu tot cu femeile tale.winking

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Ia si trage o tura pe centru frumos. Palat - Copou si retur, la pas, fara nici o graba. Ai ce vedea, mai ales fauna bipeda...winking

| Frank51 a răspuns:

Eu bag 5 meciuri de cs când am timp liber, fiecare cu pasiunea lui, nu știu ce îți place să faci, poți să descoperi pasiunile încercând chiar acum lucruri noi.

| CIaudiu a răspuns (pentru 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90):

Tu de-acolo mi-ai raspuns?

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Mai pui vreo două, trei întrebări și uite așa ți-a trecut ziua și ai petrecut-o pe TPU. laughing

| Catrice a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Fă-ți mâncare pe 3 zile, pana diseară ai ce facehee hee

| WolfgangKreutzfeldt explică:

Nu-mi place pestele si n-am cu cine merge la gratar

| WolfgangKreutzfeldt explică (pentru CIaudiu):

Nu zici rau deloc

| WolfgangKreutzfeldt explică (pentru GabiDumitrescu):

O sa incerc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt vreo 3 discord-uri TPU unde poti sa pierzi vremea

| WolfgangKreutzfeldt explică (pentru JOHNtheADVISOR):

N-am de gand sa fac asta plus ca intreb ceva cand chiar e nevoie happy

| WolfgangKreutzfeldt explică (pentru anonim_4396):

Zic pas, multumesc oricum

| Adrian5575 a răspuns:

Uită-te la anime.

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns (pentru CIaudiu):

În mod categoric, nu happy Nu vezi că nici măcar nu știi să faci distincția? laughing