| ilovemusic a întrebat:

Idei de id. Cea mai buna primeste funditatongue.

Răspuns Câştigător
| ♥•ßyencuţa•♥ a răspuns:

Pai... Eu sunt de parere ca ar trebui sa fie si numele tau in id. Poti adauga o porecla, o chestie funny sau ceva super cool. De exemplu: (numele tau)_capsunica(sau porecla ta)cool; (numele tau)_music_(un numar la alegere); (numele tau)_ce mai dulce capsunica(sau porecla ta). Sper ca te-am ajutat! Succes la alegerea id-ului perfect!

11 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Http://annamarria.blogspot.com/2007/03/imaginatie.html chiar daca e pentru nume de hi5, merge si la id :D

| ilovemusic explică:

Georgiana, nascuta in 95.

| Just Kiddin' a răspuns:

Funkypunky (acum cum vrei, cu _ sau cu. sau fara, eventual cu ceva cifre)

Pai, ceva detalii despre tine? trebuie sa te cunosc, nu se poate asa. scuze

Spune-mi si mie numele tau.

| DDDDDD a răspuns:

Esti fata? imi spui numele te rog?happy

| DDDDDD a răspuns:

Dulceatabuzelortale

numele tau_love_angryadica prietenul tau) -ex iulia_love_andrei

neboonia.pe.primul.loc

| DDDDDD a răspuns:

Dulceatabuzelortale [sau cu _...sau (.)]

numele tau_love_numele cui vrei (ex:iulia_love_andrei)

neboonia_pe_primul_loc

| Samy48 a răspuns:

Porecla ta plus anul nasteri ex. samy97_music, samy97 etc sau numele tau cu primele 3 litere de la numele de familie big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kill_angel_music

| radumanolescu a răspuns:

Apocalipsa