| INNA_7716 a întrebat:

Buna as vrea sa stiu cum sa ma imbrac de revelion? cine este cel mai tare primeste funditatongue:*tongue:*tongue:*

Răspuns Câştigător
| Ann3 a răspuns:

M-ai nimerit! Eu ador sa fac tinute sau sa ajut oamenii cum sa se imbrace! Hmmm... pai nu vreau sa-ti dau site-uri cu moda sau ceva pentru ca e putin posibil sa ai haine ca acolo si cred ca o sa te si plictisesti. Bun pai nu stiu ce haine ai u, dar sa stii ca sunt la moda bratarile metalice, curelele late si cat mai ciudata, accesoriile mari si rochiile vporoase! Bi neinteles nu toate odata!

Deci ai putea sa-ti iei :

1) O rochie cu motive florare, cu o centura lata la mijloc si niste cercei si margele asortate (dar sa fie mari)
2) O pereche de colanti, o bloza lunga si mai tramta pe fund iar in zona bustului vaporoasa si niste cizme super care sa te scoata in evidenta preferabil cu toc
3) Clasica rochie eleganta cu cercei si bratara din argint si pantofii eleganti care sa dea bine ( dar asta nu e stilul meu)winking sper ca te-am ajutat!

10 răspunsuri:
| MysticWayz a răspuns:

Daca iti petreci revelionul acasa, imbraca-te cu o bluzita mai lunga si colanti sau o rochie [ de preferabil rosie, putin mai eleganta ], poti sa te mai imbraci daca esti cu prietenii dupa preferintele tale si ale grupului cu care esti... sau in schimb, daca stii ca toata distractia va fi in cabana, langa semineu si singurul moment cand vei petrece mai mult de 5 minute afara va fi cel in care se vor aprinde artificiile, poti alege linistita o vestimentatie ceva mai eleganta, accesorizata cu niste cizmulite cu toc mediu si niste manusi lungi care vor fi sarea si piperul intregii tinute. Sper ca te-am ajutat... fundita?

| Gicone a răspuns:

Cu haine...

| CrissCC a răspuns:

Depinde unde iti vei petrece revelionul, tinuta trebuie adaptata dupa situatie, daca vei merge la un restaurant, iti trebuie o rochita draguta, iar daca iti vei petrece revelionul acasa cu familia sau prietenii poti opta pentru o bluzita mai lunga cu o pereche de iegari sau dresurihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca mergi undeva casa la cineva sau intr-un local poti sa iti ieu o rochita sau o fusta si un maieu. Sau daca nu o bluza mai lunga si colati. Iar in piciioare ceva cu toc.winking
Sa porti ceva rosu. :*
Sper ca ti-am fost de ajutor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| ViseColorate_4467 a răspuns:

Daca mergi undeva cu prietenii, de exemplu la un restaurant poti purta o rochie neagra, mulata pe corp, care sa iti scoata in evidenta corpul, de genul acesta: http://www.rochiiseara.ro/Rochie-Terani-35107C-c21-p8348.htm in fine nu e tocmai ceea ce cautam sa iti arat, dar altceva nu prea am gasit.ar fi si mai ok daca ar fi simpla, fara acea funda...si iti poti accesoriza tinuta cu niste bijuterii mai mari.sa para mai indraznet, de exemplu o bratara mai lata... dar colierul sa fie nu foarte mare, si niste pantofi: http://1.bp.blogspot.com/......90+ron.jpg sau botine: http://www.allshops.ro/......c.html,sau poate niste cizme mai lungi, cu toc.

daca mergi undeva la o cabana cu prietenii, poti sa porti o pereche de colanti sau jeansi de culoare inchisa, un pulover, o pereche de ugg-uri si o vesta de blana.

funda?:D

| Antogirl a răspuns:

Buna! de revelion poti sa te imbraci cu niste blugi pe picior, cu un tricou negru / o bluza de culoarea blugilor, un sal, si cu o geaca. si cizme (scure etc). Si poti sa te distrezi!happy sper ca te-am ajutat!

| Bogdanna a răspuns:

Http://www.takko-fashion.com/ro/kids/teengirls_2.php mie imi plke tinuta diin dreapta... fundita :):d

| andreeacozma a răspuns:

Ceasta este cea mai des intalnita intrebare daca iesi cu prietenele in oras si bineinteles ca e intrebarea pe care ti-o pui si tu in cazul in care nu ai gasit inca tinuta perfecta.

Primele doua criterii care te pot ajuta sa determini cu ce te vei imbraca sunt: locul si oamenii. Va fi un restaurant, o cabana la munte, acasa la un prieten, in club? Va fi cu prietenii, cu colegii si seful, cu necunoscuti sau cu parintii si rudele?

Oricat de mult ne displace sa ne supunem regulilor nu e OK sa fii smoking hot daca iesi cu rudele, la fel cum o camasa alba cu fusta neagra nu vor face decat sa fii catalogata de prieteni no fun.

Asa ca ma-a gandit sa-ti propun cateva tinute care sa se potriveasca la cel putin doua dintre situatile de mai sus.
prima tinuta, tinuta este cea cuminte, potrivita pentru un revelion cu familia sau cu superiorii ierarhici de la serviciu, care pot fi mai stricti sau mai in varsta. Evident asta nu inseamna ca aceste persoane nu apreziaza o fata sexy, inseamna doar ca in astfel de medii, e mai bine sa nu-ti afisezi latura asta, pentru ca publicul respectiv nu e interesat si nici tu nu cred ca ai fi interesata de un asa rezultat.

| Ruzzy a răspuns:

Depinde unde te duci dar ceva roshu si ceva sexy...