| RecycleBin a întrebat:

Idei de mesaje pentru un tort de 1 martie pentru baieti clasa a noua.Sa fie cv mai amuzante. Funda

2 răspunsuri:
| ChaCha a răspuns:

Nu cred ca neaparat teme amuzante, mai ales cand vine vorba de baieti, poti afla ce jocuri au in comun (ma refer la cele de calculator aici), un caracter dintr-un joc poate fi o idee ok. dupa parerea mea. ca fiind baieti doar nu o sa le pui "papusi si catelusi", sau ceva cu un design auto. nu stiu mie asa ceva mi-ar fi placut.