| 123Julia a întrebat:

Idei?
Maine este ziua de nastere

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noi nu putem sa spunem ce sa-i spui dirigintei tale, tu trebuie sa-i transmiti sentimentele ce le porti pentru ea in propriile tale cuvinte.
Nici nu stim cum arata, practic nu stim nimic despre ea, o poti ruga pe mami, sau sora/fratele mai mare sa te ajute.

7 răspunsuri:
| 123Julia explică:

Scuze am uitat sa continui.
continuat:a doamnei mele as vrea sa ii fac o felicitare...
sunt cls.II(2)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este ziua de nastere a cui? Si ce idei, pentru ce?

| 123Julia explică (pentru anonim_4396):

Am scris mai jos.

| anonim_4396 a răspuns (pentru 123Julia):

Noi nu putem sa spunem ce sa-i spui dirigintei tale, tu trebuie sa-i transmiti sentimentele ce le porti pentru ea in propriile tale cuvinte.
Nici nu stim cum arata, practic nu stim nimic despre ea, o poti ruga pe mami, sau sora/fratele mai mare sa te ajute.

| shawol a răspuns:

Si vrei sa ti spunem noi cum sa i faci felicitarea? mai bine cumpara i niste flori si o cutie de bomboane...de ce nu v ati sfatuit voi in clasa ca sa luati un cadou comun? happy

| гคlยςค a răspuns:

Eeexacthee hee