| Carl a întrebat:

Ieri mi-am adus aminte de niste desene care cred ca erau pe FoxKids sau Tvr1, oricum eram mic era vorba despre:Era o fata ce avea niste pietre si ba era de apa, ba de pamant si avea un leu cand era de pamant, dar avea asa un par lung si negru...cred ca o chema Teinco sau Tenko si desenul asa se nume...mai erau si 2 gemeni rai care aveau o piatra cu care se faceau un dragon cu 2 capete parca si vroiau pietrele celelalte.Multumesc

3 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=qv2uO4hEGmI&feature=related printesa tenko, cred ca de asta zici?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Printesa Tenko?

http://www.youtube.com/watch?v=tGg_B4jjAY4

m-am uitat un pic intr-o zi dar nu sunt pe romana :D