| anonim_4396 a întrebat:

Ieri voiam sa vizionez un film si am instalat Windows Media Player.Chestia e ca imi spune asa: "Windows Media Player cannot play the DVD because a compatible DVD decoder is not installed on your computer." Ce ar trebui sa fac? crying

4 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Ai uitat sa instalezi si codecuri. Cauta un ACE codec pack.

| raidu2004 a răspuns:

Trebuie sa iti instalezi codecurile, dar mai bine iti iei VLC sau KMplayerul pentru vizionat filme sunt cele mai bune. bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scrie xvid 1.2.1 download, apest pe ma simt norocos la google si gasesti acolo programul, pe urma il instalezi si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Codecurile, man, codecurile "ie" raspunsul.

Întrebări recente