| doraz a întrebat:

Cand vreau sa vad un Dvd imi scrie asa: "Windows Media Player cannot play this DVD because a compatible DVD decoder is not installed on your computer".
Ce trebuie sa fac?
Mersi

3 răspunsuri:
| Edw08 a răspuns:

Descarca de mai jos un program care accepta toate fisierele VIDEO/AUDIO;)
http://adf.ly/2DmWT este linkul >>>da pe skip din bara de sus si apoi poti descarca playerul.

| shippo3313 a răspuns:

Driverul probabil accepta doar cd-uri nu si dvd-uri poti cumpara unul nou care accepta si cd-uri si dvd-uri

| Cristi823 a răspuns:

Eu l-am facut pe dvd pana a mers pai are logica