| andrew_9324 a întrebat:

Il considerati pe Mircea Badea un bun orator? Daca da, de ce calitati dispune?
Exista lucruri care va irita la el?

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Pentru tine, ca sa ne impacambatting eyelashesi-ti promit ca o sa-mi pun de maine poza lui Badea in baie.Adevaru e ca am un vecin care te-ar putea face geloasa: are vreo doua, trei postere cu el in garaj.hee heeacopera niste geamuri sparte cu ele...sau nu? thinking

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sunt lucruri care irita la el insa este si va fi mereu un bun orator. Unul dintre cei mai buni, daca nu chiar cel mai bun.

| Arthur a răspuns:

Mircea Badea e un mahalagiu, un Mitica, care isi varsa prisosinta de cultura 'extrema' intr-o singura directie. Datorita ambalajului are priza la fetele batrane, la babute si la vreo doua, trei casnicehee heeTrist este ca mai ia si bani pentru treaba asta. Aceeasi priza in directia sexului opus o are si sexy braileanca.laughing Se inscrie in aceeasi nota a 'blondei -stie tot'.smug
Ma deranjeaza mahalaua din el cu tot respectu pentru bunicalaughingcare il soarbe din priviri uitandu-se la onorabila sa emisiune cu toate ca saraca e surda de multa vreme.tongue

| Arthur a răspuns:

Mai stiu o faza cand nu reusea sa porneasca laptop-ullaughingsi au venit baietii din culise sa il ajute.Intradevar este foarte bun pentru circ, e narcisist, se poarta urat cu colegii, e intr-adevar un tip COOLsmug

| Arthur a răspuns:

@bizzare...hee heecred ca esti blonda sub acoperire daca nici o gluma nu intelegi. Bunica era un personaj de decortongue Eu n-am nimic impotriva daca dormi cu poza lui Badea sub cap... daca aihee hee

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Imi place Mircea Badea, e un bun orator, spune lucrurilor pe nume, e sobru sau glumet in functie de situatia respectiva...

| Razvan a răspuns:

Mircea Badea e un foarte bun orator. Vorbeste cursiv si e de o inteligenta rara.Personal,il admir pentru ca putini sunt cei care le spun lucrurilor pe nume indiferent de consecinte.Si mai ales imi place faptul ca stie sa se plieze pe orice situatie care intervine, de exemplu atunci cand i-a luat laptopul foc in direct. Ce fazalaughing

| Brotacelu a răspuns:

Nu, nu mi se pare un bun orator ci un mare papagal

Distractie placuta

| doar.eu a răspuns:

Este un excelent orator.Printre calitatile lui pot spune ca sunt:inteligenta, obiectivitatea, sinceritatea, simt al umorului dezvoltat, ironia iesita din comun. Ceea ce ma deranjeaza la el este ca uneori insista prea mult pe unele lucruri; oricum, eu il admir enorm de mult pe Mircea Badea.pentru ca el ii printre putinii oameni care au curajul sa spuna lucrurilor pe nume

| Astaeparereamea a răspuns:

Bitter ai foarte mare dreptate, badea scirtan asta este un papagal de cartier!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa fii putin batut in cap sa nu'ti dai seama ca e inteligent. Partea proasta e ca repeta obsesiv anumite lucruri.
Faptul ca reuseste sa faca singur o emisiune de o ora, 6 zile pe saptamana, nu e putin lucru.
@BitterSweet Nu toti s'au nascut cu laptopul in brate. Oricum vad ca stai cu bunica cand se uita la Badea daca stii ce mai pateste prin emisiunihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@BitterSweet Doar atat poti? Ma asteptam la ceva mai acid... ma distram si eu putin big grin
Iubita, nu te'ai prins ca eu am continuat gluma? Se vede ca nu, daca ai simtit nevoia sa'mi dai explicatii suplimentare.