| alexeanca a întrebat:

Va place emisiunea lui Mircea Badea? O considerati un "pamflet"?

Răspuns Câştigător
| eusuntmarius a răspuns:

Cred că emisiunea este interesantă, pentru că Mircea Badea spune direct ceea ce gândește. De altfel, el condamnă aproape zilnic așa-numita deontologie ipocrită a jurnaliștilor care, mimând gravitatea, prezintă o realitate deformată. A se vedea ziarul Evenimentul Zilei - oficiosul lipsit de orice urmă de demnitate jurnalistică. Cât despre Mircea Badea, aproape numai de bine... Mai are el și una-două zile în care lipsa chefului, scârba sau revolta îi cam afectează emisiunea happy dar astea fac parte din farmecul emisiunii.
Aaa... emisiunea este incadrata la pamflet doar in mod formal pentru a evita neplaceri de natura juridică...Pamfletul e un fel de paravan happy

6 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Mie imi place, desi undeori exagereaza.

| Ana a răspuns:

Nu-mi place.

| alexeanca explică:

@anonim iar ma musti de dos? vezi sa nu iti rupi dintii ca-l am tarelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da o emisiune de cacaua pentru oameni ca tine[ mahala tv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un cacanar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. nu
2. nu