| alepatry a întrebat:

Imi da-ti si mie niste intrebari pentru oracol? ceva de genul "Leapsa"? multumesc mult de tot...

2 răspunsuri:
| Denysuk_3788 a răspuns:

Ai putea face un joc ceva de genul o persoana scrie un nume, a doua scrie o actiune fara sa vada numele, a treia scrie ceva amuzant si tot asa.Eu am incercat si mi-a iesit. Sper ca ai inteles ce am vrut sa spun pa pa :X

| Denysuk_3788 a răspuns:

Scuze big grin Am uitat continuarea.La final dupa cateva intrebari, citeste de sus in jos si vei vedea ca( daca ti-a mers) a iesit un fel de poveste amuzanta. Succes!happy