| Andre a întrebat:

Imi dati si mie nisthe replici pentru indiferenta? ceva de gen?

Multumesc

9 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu ma intereseaza...
ma rog.
cum vrei.
pa!
nu!
bine.
ok.

| PetreConstanta a răspuns:

Indiferenta= tacere nu exista replici atunci cd taci si nu bagi persoana respectiva in seama se numeste INDIFERENTA Te pup

| bambi12313 a răspuns:

Parerea ta ma lasa rece
poti crede ce vrei nu ma intereseaza
imi pasa atat de mult ce crezi incat deja m-am plictisit
:-)

| ZaKid a răspuns:

Astea le folosesc eulaughing

1) Hai gata.ai terminat?
2) Hai gata taci. taaci!
3) Altceva?
4) Mai ai mult?
5) Bine, hai pahappy

Astea le folosesc eu rolling on the floor

| mishu112 a răspuns:

Mda

| madalin0000 a răspuns:

Ex:gata ai terminat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi dacă îi dai vreo replică, e clar că îți pasă fiindcă ne întrebi happy. Ar trebui să reformulezi "ce ar trebui să fac ca să fiu indiferentă și să pară că nu sunt?"
Cel mai simplu, nu îți pasă și nu reacționezi în niciun mod, ignori, nu răspunzi!

| fan a răspuns:

Daca el iti povesteste ceva sau vorbeste despre cineva o dai pe asta "treaba ta","treaba lui","bravo".